Pluginy Shopware. Kilka nowości w JKB IT Solutions

Pluginy Shopware. Kilka nowości w JKB IT Solutions

Zastanawiasz się, jak uczynić Twój sklep internetowy bardziej przyjaznym dla klientów i administratora? Czujesz, że czegoś brakuje, a innych rzeczy jest za dużo? Chcesz samodzielnie decydować, które funkcje są potrzebne, a które nie? Przygotowaliśmy kilka ciekawych pluginów dedykowanych systemowi Shopware.

Odkryj nowy układ menu sklepu z JKB Advanced Menu Plus

Dzięki temu pluginowi Twoja oferta będzie atrakcyjnie wyeksponowana, a klient pozna jej szczegóły, jeszcze zanim zacznie odwiedzać poszczególne strony produktów. Dodatkowa zakładka w menu pozwala na zamieszczenie najważniejszych informacji dla klienta, które możesz dowolnie zmieniać i aktualizować. Stosując to rozwiązanie masz większą kontrolę nad zawartością menu Twojego sklepu.

Wszystkie zamówienia pod kontrolą z JKB Cdiscount Shopware Connector

Niech Twój biznes się rozwija, podczas gdy Ty będziesz szukać kolejnych kanałów sprzedaży. Plugin został stworzony z myślą o osobach, które sprzedają swoje produkty na francuskiej platformie Cdiscount i prowadzą sklep internetowy oparty o system Shopware. JKB Cdiscount Shopware Connector zapewnia integrację i możliwość obsługi zamówień złożonych na Cdiscount z poziomu Shopware.

JKB Shoppingworld For Shops – jedna kategoria, wiele shoppingworlds

Ten plugin ułatwia tworzenie i zastosowanie shoppingworlds w zależności od domeny, a nie kategorii. Działa to w ten sposób, że JKB Shoppingworld For Shops pozwala na przypisanie kilku shoppingworlds do jednej kategorii i ich wyświetlenie w zależności od sposobu wejścia na sklep. Dzięki temu oszczędzasz mnóstwo czasu – nie musisz budować osobnego sklepu z tym samym asortymentem.

Shopware Productsearch Configurator pozwoli spełnić oczekiwania klienta w 100%

Plugin zmieni Twój sklep i przeniesie proces wyboru produktów na wyższy poziom. Konfigurator umożliwia dokładne określenie preferencji klienta i spersonalizowanie produktu tak, by w 100% odpowiadał jego potrzebom. Dzięki niemu sprecyzujesz potrzeby swojego klienta w łatwiejszy i szybszy sposób.

Wyeksponuj atrakcyjne dla klienta informacje z JKB Custom Listing Banner

Brakuje Ci miejsca by poinformować swoich klientów o promocjach, nowościach czy darmowej wysyłce w atrakcyjny sposób? Ten plugin jest dla Ciebie. Pozwala on na dodanie między produktami bannera z własną zawartością. Możesz na nim umieścić informacje, jakie chcesz – o atrakcyjnej wyprzedaży, nowych zasadach wysyłki towarów albo o nowych rozwiązaniach w ofercie.

Wzmocnij swoją wiarygodność dzięki JKB Trusted Shops For Category

Plugin posiada specjalny meta tag umożliwiający pokazanie oceny sklepu przy zaindeksowanych przez Google kategoriach. Dzięki temu rating sklepu jest widoczny w wynikach wyszukiwania Google przy kategoriach i głównym adresie sklepu zaraz pod tytułem strony. Wiarygodność Twojego sklepu wzrasta w oczach klienta, jeszcze zanim zacznie z niego korzystać.

Dodatkowa gwarancja z Shopware Extended Warranty

Jeżeli zależy Ci na wizerunku zaufanego i profesjonalnego sklepu, pomyśl o wprowadzeniu dodatkowej gwarancji na asortyment. Dodatkowy serwis, bezpłatna wymiana towaru? Sam ustalasz warunki. Plugin umożliwia klientom sklepu zakup dodatkowej gwarancji na wybrany artykuł. Właściciel sam ustala zasady i koszt gwarancji, które działają globalnie (obowiązują na cały wybrany przez niego asortyment).

Przyjazny dla oka opis kategorii z JKB Kategorie Teaser

Plugin umożliwia dzielenie opisu kategorii na dwie części. Pierwsza jest wyświetlana nad listingiem, druga natomiast znajduje się pod listą produktów. Dzięki temu możesz dokładnie opisać produkty z danej kategorii, nie przesuwając jednocześnie listy produktów niżej i nie przytłaczając klienta ich opisem.

Wiele możliwości dzięki pluginom JKB IT Solution

Pluginy JKB IT Solutions możesz dowolnie instalować, w zależności od potrzeby. Szeroki wachlarz rozwiązań pozwala dostosować sklep do panujących trendów i sprostać oczekiwaniom Twoich klientów. Co istotne, znacznie skracają czas obsługi przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów. W efekcie klienci są zadowoleni z zawartych transakcji, usatysfakcjonowani z kompleksowej obsługi, a Ty zyskujesz mnóstwo czasu.